Kanał RSS - Newsletter SITA Aukcje SITA w Allegro Kanał SITA w Youtube Strona SITA w Google+ Profil SITA w Facebooku

Zastosowania metody SITA

Uczenie się

Podstawowe zastosowanie metody SITA to intensywne uczenie się, zwłaszcza języków obcych.

W niespełna 44 godziny, czyli w ciągu tygodnia intensywnej nauki metodą SITA możliwe jest opanowanie umiejętności posługiwania się językiem obcym w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się, czyli zapamiętanie ponad 1000 słów i zwrotów.

Metoda SITA umożliwia także szybkie zapamiętywanie wszelkich innych informacji dźwiękowych, które zostaną nagrane - np. przemówienie, wiersz, rola aktorska.

Profilaktyka zdrowotna

Metoda SITA wykorzystuje odkrycia naukowe dotyczące stanu relaksu, który ma niezwykle pozytywny wpływ na organizm człowieka - wspomaga rehabilitację (opinia o wyrobie medycznym Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej), podwyższa odporność na stres, pomaga pozbyć się nałogu, leczy zaburzenia snu itd.

Komfort życia

Systematyczne przebywanie w stanie relaksu - dwukrotnie w ciągu dnia po 15-25 minut, nie tylko poprawia zdrowie, ale również poprawia umiejętności koncentracji, sprzyja logicznemu i jasnemu wyrażaniu myśli oraz uświadamianiu własnych możliwości twórczych. Stan relaksu to sposób na intensywny wypoczynek i uwalnianie się od skutków stresów dnia codziennego.

Częste przebywanie w stanie relaksu - np. dwa razy dziennie po 15-25 minut - ma bardzo pozytywny wpływ na psychikę i aktywność człowieka:

poprawia umiejętność koncentracji,
ułatwia spokojniejszą reakcję w stresujących sytuacjach,
dodaje energii i sił do działania,
pozwala na jasne wyrażanie myśli
pozwala lepiej poznać i wykorzystać własne zdolności,
podwyższa efektywność pracy,
wyostrza zmysły,
trwale poprawia pamięć,
pozwala nabrać pewności siebie.

Możliwości twórcze

Metoda SITA umożliwia nie tylko skuteczne i szybkie uczenie się języków obcych, ale również sprzyja logicznemu i jasnemu wyrażaniu myśli oraz zwiększaniu własnych możliwości twórczych.
<< powrótCopyright © SITA sp. z o.o.<< SITAWersja mobilna >> Strona SITA w Google+ Profil SITA w Facebooku Aukcje SITA w Allegro Kanał SITA w Youtube
 Wersja standardowa >>

Serwis witryny:    Pozycjonowanie stron: Be Perfect